Děti Dospělí
Nový blog jazykové školy

Rádi bychom Vám prostřednictvím našeho blogu přinášeli novinky, znalosti a zkušenosti z našeho...

Číst více

Reference

Z.H. paní učitelka v MŠ

Zúčastnila jsem se kurzu pro učitele a lektory anglického jazyka a byla jsem velmi překvapena. Po celou dobu kurzu panovala příjemná, veselá a zábavná atmosféra. Rozšířila jsem si vědomosti, dovednosti, nápady a zásobník o nové hry. Těším se, až vše vyzkoušíme s dětmi v naší mateřské škole.

R.V. paní učitelka na ZŠ

Přihlásila jsem se  na Kurz pro učitele , i když angličtinu neučím. Občas ale dojde na suplování a i pro svůj dobrý pocit a obohacení zkušeností v pokročilejším věku mě k tomu donutily. Chtěla jsem si utříbit seznam činností do hodin Aj na 1.stupni ZŠ, abych dokázala žáky zabavit. To vše 4-denní seminář splnil. Překvapila mne nízká účast, já osobně jsem raději přijela na 4 dny vkuse, protože jsem z cca 200km vzdálenosti.

Děkuji paní ředitelce Katině a paní asistentce Adélce za milý a vstřícný přístup, neustále usměvavé tváře po celé 4 dny. Přála bych Vám do budoucnosti lepší  prostory a technické vybavení. Moc mne mrzí, že nebydlím blíž, ihned bych se přihlásila do kurzu jako žák. Přeji hodně spokojených studentů. S pozdravem a obdivem R.V.

Anna studentka VŠ

Velice děkuji za možnost zúčastnit se kurzu Anglické chvilky. Mé očekávání bylo seznámit se s myšlením předškoláků a jak s nimi efektivně a zábavně pracovat, a to se také naplnilo. Naučila jsem se novým věcem a jsem obohacená o spoustu nápadů a triků. Kurz byl přínosný, lektorky byly milé a čas strávený zde považuji za velmi užitečný. Ještě jednou děkuji.

Mgr. Marie Hutlová zástupkyně ředitele pro I. stupeň

Naší základní škole je jazykovou školou House of English nabízený již několik let kroužek anglického jazyka. Výuka probíhá od prvního ročníku. S výukou, výukovými metodami a přístupem lektorů k žákům v jednotlivých ročnících jsou spokojeni nejen žáci, ale i rodiče. Velice dobrá je i spolupráce s paní ředitelkou společnosti Mgr. Chalupovou.

Všechny reference

Kontaktní informace

Jazyková škola H.O.E. s.r.o. (House of English)
Špitálská 182 a 193
500 03 Hradec Králové

Učebna: Wonkova 340, Hradec Králové

IČO 01730126
DIČ CZ01730126

Telefon: +420 777 314 220
E-mail: info@house-of-english.cz