Lektoři

Katka

Katka je maminka 15 leté dcery a tetou tří neteří. Je vystudovaná angličtinářka s mnohaletými zkušenostmi s výukou angličtiny. Má za sebou studium dramatické výchovy. Zaměřuje se na dramaťák s angličtinou. Učí lektory angličtiny, jak seznamovat malé děti s angličtinou a společně s týmem House of English tvoří výukové anglické materiály.

Adéla

Adéla je zkušená, kvalifikovaná lektorka angličtiny. Má ráda angličtinu, děti, zvířata (hlavně svého psa), cestování a jídlo! Vše propojuje na svých hodinách a dětem se nechce z hodin domů. Učí lektory angličtiny, jak seznamovat malé děti s angličtinou a společně s týmem House of English tvoří výukové anglické materiály.

Martin

Martin je milý a nadšený angličtinář. Studuje Vysokou školu pedagogickou. Má rád angličtinu, děti, přírodu, psy, dobré jídlo. Hodiny s ním jsou veselé a naučné. Když vidí, že se student opravdu něco naučil a dokáže to využít, má z toho pocit k nezaplacení.

Jana

Jana je maminka dvou chlapců, kteří jí zabírají většinu jejího volného času.  Jana ráda běhá a jezdí na kole. Angličtinu učí již od vysokoškolských studií a provází jí celým jejím životem. Učí ráda, proto, že vidí téměř okamžitě výsledky své práce a cítí, že to, co dělá, má smysl.

Ebonni

Je rodilá mluvčí z Velké Británie. Má ráda procházky po horách, jízdu na kole a vaření. Ráda cestuje, miluje dokumenty Davida Attenborougha, přírodu a kafe. Je vystudovanou učitelkou pro předškolní děti. Je velmi přátelská a děti si s ní vždy užijí spoustu legrace. Děti ji zbožňují a těší se na každou hodinu s ní.

 

Taz

I teach English to children and adults. I love to teach children because it encourages me to be more creative and brings out the inner child within me as my lessons with the children have to be fun, filled with activities and games. I also enjoy teaching adults because as a foreigner I get to learn from my Czech students about the Czech culture as well as different perspectives as we interact together during the lessons. More importantly, seeing the students master something new that I have taught them gives me the greatest joy.

Moroti

My name is Moroti Babayemi and I am a medical student at Charles University. I was born in the United States and lived there until I was 14. My family was based in Atlanta, Georgia. 

After this, I moved to Nigeria, where my family is originally from. This was a big change for me, having lived in America for so long. Nigeria was very different - the way of life, the people, the culture, etc - but I am thankful that I got to live there and experience new things. I studied biomedical sciences as an undergraduate in London, and my family is now based in the UK. 

I teach English part time because I enjoy seeing people reach their full potential with the language; watching kids becoming confident with their English is a joy, and helping adults who want to improve English for work and travels is great too. I have taught pre-schoolers in Hradec Králové, mentored adults one-on-one, and feel comfortable working with all ages. I’m looking forward to a great year of learning! 

Tanya

I'm crazy about languages. I search for the up-to-date methods of learning and teaching English and try to use them while teaching. I teach adults and children, but young learners I like the most. I have a pedagogical education and used to teach private lessons in Ukraine. Together with my son I use four languages at home, mainly for reading (UA, RU, CZ, EN). I am fond of sport. I do yoga, running and cycling. Better than sport are only books.

Věra

Věra je maminka 6 letého syna. Vystudovala anglický jazyk a výtvarnou výchovu a má dlouholetou praxi ve vzdělávání dospělých. Zaměřuje se na mluvený projev, ale i přípravu k mezinárodním zkouškám a business English. Učení je jejím koníčkem a ráda do hodin vnáší zábavu a dobrou pohodu.

IMG 6293

Kontaktní informace

Jazyková škola H.O.E. s.r.o. (House of English)
Sídlo: Špitálská 182, Hradec Králové
Učebny: Wonkova 340, Hradec Králové
500 03 Hradec Králové
 

IČO 01730126
DIČ CZ01730126

Telefon: +420 777 314 220
E-mail: info@house-of-english.cz