Lektoři

Katina Chalupová

Katka je maminka 18 leté dcery a tetou tří neteří. Je vystudovaná angličtinářka s mnohaletými zkušenostmi s výukou angličtiny. Má za sebou studium dramatické výchovy. Učí lektory angličtiny, jak seznamovat malé děti s angličtinou a společně s týmem House of English tvoří výukové anglické materiály. Je dlouholetou ředitelkou jazykové školy.

Adéla Vejvodová

Adéla je zkušená, kvalifikovaná lektorka angličtiny. Má ráda angličtinu, děti, zvířata (hlavně svého psa), cestování a jídlo! Vše propojuje na svých hodinách a dětem se nechce z hodin domů. Specializuje se na děti předškolního věku. Její práce je zároveň jejím koníčkem. Učí lektory angličtiny, jak seznamovat malé děti s angličtinou a společně s týmem House of English tvoří výukové anglické materiály. V jazykové škole působí jako zástupkyně ředitelky. V současné době je na mateřské dovolené, ale ve vedení školy působí i nadále.

Jana

Jana je maminka dvou chlapců, kteří jí zabírají většinu jejího volného času.  Jana ráda běhá a jezdí na kole. Angličtinu učí již od vysokoškolských studií a provází jí celým jejím životem. Učí ráda, proto, že vidí téměř okamžitě výsledky své práce a cítí, že to, co dělá, má smysl.

Ebonni

Je rodilá mluvčí z Velké Británie. Má ráda procházky po horách, jízdu na kole a vaření. Ráda cestuje, miluje dokumenty Davida Attenborougha, přírodu a kafe. Je vystudovanou učitelkou pro předškolní děti. Je velmi přátelská a děti si s ní vždy užijí spoustu legrace. Děti ji zbožňují a těší se na každou hodinu s ní.

 

Taz

Taz teaches English to children and adults. She loves to teach children because it encourages her to be more creative and brings out the inner child within her as her lessons with the children have to be fun, filled with activities and games. She also enjoys teaching adults because as a foreigner she gets to learn from her Czech students about the Czech culture as well as different perspectives as they interact together during the lessons. More importantly, seeing the students master something new that she has taught them gives her the greatest joy.

Moroti

My name is Moroti Babayemi and I am a medical student at Charles University. I was born in the United States and lived there until I was 14. My family was based in Atlanta, Georgia. After this, I moved to Nigeria, where my family is originally from. This was a big change for me, having lived in America for so long. Nigeria was very different - the way of life, the people, the culture, etc - but I am thankful that I got to live there and experience new things. I studied biomedical sciences as an undergraduate in London, and my family is now based in the UK. I teach English part-time because I enjoy seeing people reach their full potential with the language; watching kids becoming confident with their English is a joy, and helping adults who want to improve English for work and travels is great too. I have taught pre-schoolers in Hradec Králové, mentored adults one-on-one, and feel comfortable working with all ages. I’m looking forward to a great year of learning! 

Tanya

Tanya is crazy about languages. She searches for the up-to-date methods of learning and teaching English and tries to use them while teaching. She teaches adults and children, but young learners she likes the most. She has a pedagogical education and used to teach private lessons in Ukraine. Together with her son she uses four languages at home, mainly for reading (UA, RU, CZ, EN). Tanya is fond of sports. She does yoga, running and cycling. Better than sports are only books.

Věra

Věra je maminka 2 synů - 3 a 11 let. Vystudovala anglický jazyk a výtvarnou výchovu a má dlouholetou praxi ve vzdělávání dospělých. Zaměřuje se na mluvený projev, ale i přípravu k mezinárodním zkouškám a business English. Učení je jejím koníčkem a ráda do hodin vnáší zábavu a dobrou pohodu.

Arit

Arit is a medical student originally from Nigeria. She has loved living in the Czech Republic and interacting with so many people of so many different cultures and she also really enjoys playing tennis and cuddling her dog. Arit is very fond of children so she practically jumped at the opportunity to teach little children English. Arit says about teaching: "It’s amazing to see the light in the kids’ eyes when it’s time for a project or a craft. Connecting with them and enriching their minds have been amazing. It’s so refreshing each week to see them come in with so much enthusiasm. I look forward to seeing them succeed."

Anna

Anna je studentkou magisterského oboru speciální pedagogiky a angličtiny na Univerzitě Palackého v Olomouci. Jeden z jejích žáčků nedávno správně uhodl, že jejím koníčkem je angličtina. Dále ráda poslouchá hudbu snad všech chutí, cestuje po světě, baví ji poznávat ostatní kultury a další cizí jazyky. Nesmírně ji těší, když vidí, že její žáky učení baví. Chtěla by jim předat nadšení, aby sami chtěli poznávat svět a učit se. Během praxí, táborů a několika let působení v House of English měla možnost nabrat mnoho zkušeností s dětmi různého věku. Svým žákům nabízí angličtinu z různých pohledů, dovednosti a znalosti by měly jít ruku v ruce, ale důležité je najít si k danému předmětu vztah, a to platí nejen o angličtině. 

Sara

Sara is a medical student here in the Czech Republic and works part-time as a native English teacher. She does not do this work just because she speaks English well but she really enjoys the moments she has with her students. For Sara, her goal with each class or student is to understand there is a logical connection in this language so this way it is easier to understand. Positive, good, and understanding that's how she would describe herself, always here to help her students in and out of class.

IMG 6293

Kontaktní informace

Jazyková škola H.O.E. s.r.o. (House of English)
Sídlo: Zelená 764, 500 04 Hradec Králové
Učebny: Wonkova 340, Hradec Králové
Do obchodního rejstříku zapsána u Krajského soudu v Hradci Králové dne 4.června 2013, oddíl C, vložka 32301.

IČO 01730126

Obecné informace:

Mgr. Katina Chalupová

ředitelka jazykové školy

Telefon: +420 777 314 220

E-mail: info@house-of-english.cz

Informace o kurzech pro předškoláky a první stupeň:

Bc. Adéla Vejvodová

zástupkyně ředitelky

Telefon: +420 774 981 600

E-mail: adela@house-of-english.cz

Informace o kurzech pro druhý stupeň, SŠ, dospělé a firmy:

Mgr. Věra Pohlová

PR Manager and Course Coordinator II

Telefon: +420 774 225 855 

E-mail: verka@house-of-english.cz