Lektoři

Katka

Katka je maminka 14 leté dcery a tetou tří neteří. Je vystudovaná angličtinářka s mnohaletými zkušenostmi s výukou angličtiny. Má za sebou studium dramatické výchovy. Zaměřuje se na dramaťák s angličtinou. Učí lektory angličtiny, jak seznamovat malé děti s angličtinou a společně s týmem House of English tvoří výukové anglické materiály.

Adéla

Adéla je zkušená, kvalifikovaná lektorka angličtiny. Má ráda angličtinu, děti a cestování. Vše propojuje na svých hodinách a dětem se nechce z hodin domů. Učí lektory angličtiny, jak seznamovat malé děti s angličtinou a společně s týmem House of English tvoří výukové anglické materiály.

Ebonni

Je rodilá mluvčí z Velké Británie. Má ráda procházky po horách, jízdu na kole a vaření. Ráda cestuje, miluje dokumenty Davida Attenborougha, přírodu a kafe. Je vystudovanou učitelkou pro předškolní děti. Je velmi přátelská a děti si s ní vždy užijí spoustu legrace.

 

Chris

Je rodilý mluvčí z Velké Briátnie. Chris je kvalifikovaný a zkušený lektor angličtiny již více jak 10 let. Má rád Čínu, která se na dlouho stala jeho druhým domovem.  Jeho velkou vášní je výuka angličtiny a radost studentů, když s ním dokážou komunikovat.

 

Věra

Věra je maminka 6 letého syna. Vystudovala anglický jazyk a výtvarnou výchovu a má dlouholetou praxi ve vzdělávání dospělých. Zaměřuje se na mluvený projev, ale i přípravu k mezinárodním zkouškám a business English. Učení je jejím koníčkem a ráda do hodin vnáší zábavu a dobrou pohodu.

Martin

Martin je milý a nadšený angličtinář. Studuje Vysokou školu pedagogickou. Má rád angličtinu, děti, přírodu, psy, dobré jídlo. Hodiny s ním jsou veselé a naučné. Když vidí, že se student opravdu něco naučil a dokáže to využít, má z toho pocit k nezaplacení.

Eva

Pro Evu jsou domovem Čechy i Nový Zéland, i když v angličtině se jí prostě mluví lépe.  V Čechách studovala učitelství a pak strávila 20 let v zahraničí, především na Novém Zélandu a v Austrálii, kde ještě vystudovala na Charles Sturt University v oboru medicíny.  Miluje svoji práci, hory, skály, moře, sport, cestování a zdravý životní styl. Zajímá se  o nové poznatky v procesech učení a komunikace.

 

Jana

Jana je maminka dvou chlapců, kteří jí zabírají většinu jejího volného času.  Jana ráda běhá a jezdí na kole. Angličtinu učí již od vysokoškolských studií a provází jí celým jejím životem. Učí ráda, proto, že vidí téměř okamžitě výsledky své práce a cítí, že to, co dělá, má smysl.

Jajka

Jajka je maminkou dvou děvčat. Věnuje se už roky výuce němčiny. Jejím motem je Englisch ist ein Muss, Deutsch ist ein Plus!Deutsch macht Spaß!Při výuce je pro ni důležité vytvořit otevřené, bezpečné, inspirativní, zábavné a podporující prostředí.

Kontaktní informace

Jazyková škola H.O.E. s.r.o. (House of English)
Špitálská 182 a 193
500 03 Hradec Králové

IČO 01730126
DIČ CZ01730126

Telefon: +420 777 314 220
E-mail: info@house-of-english.cz