Reference

Sabina Masáková maminka (angličtina pro děti - 2.ročník)

Vaše jazyková škola je mi velice sympatická a nese si skvělou pověst :)

Daniela Mullerová dcera 6.ročník

Dobrý den přeji, velmi děkujeme za úžasný přístup a velmi přínosný rok. Jsme nadšené a všude Vás chválíme. Jsme šťastné, že můžeme patřit mezi Váš kolektiv.

Maminka dcera 3.ročník

Jsme s Vaší školou velmi spokojeni, i dcera chodí ráda. Taky jsou vidět její pokroky v angličtině. Budeme pokračovat i nadále.

Katherine and Darren English Summer Camp Teachers

We spent an amazing week in Hradec Králové teaching the English summer camp. Katka and Adéla took great care of us with a really nice, clean apartment in the old town, good meals, and transportation back and forth to camp. They also supplied a wide range of materials and ideas for our class. The camp was held at a local convent with plenty of outdoor space for games and activities. It was great watching the children build confidence through the week with their English speaking skills. The actual teaching part was challenging as the students possessed a wide range of fluency in English. Therefore we had to be creative with our lesson plans in order to keep everybody’s attention. This made their progress with learning the language very rewarding. The city itself was a lot of fun to explore and learn about Czech history. If you’re looking for a great experience in the Czech Republic this is it!

MŠ Mateřídouška

Předem přijměte mé poděkování za program, který jste pro naše děti připravili. Dětem se pořad líbil, nejvíce je zaujala hezká hudba, písničky, tancování, barevná kapela, kulisy, maska lišáka, obrázky, plyšová zvířátka a možnost manipulace s nimi, celkově bych řekla, že je zaujalo vše, co jim připadalo legrační (oblečení muzikantů, vtipné chování pana Paula, hledání pana Smartieho, cvičení při písničkách). Všichni (opravdu všichni!) říkali, že všemu rozuměli, protože umí anglicky (!), v textech Vašich písní se vcelku orientovaly (za jejich výběr a způsob podání máte velké plus). Písně i tancování byly báječné, dospělých, kteří při tom dětem pomáhali, dostatek, takže se všichni cítili součástí představení, bavily mě zejména Vaše barevné kostýmy a svěží rytmické písně a jejich pohybový doprovod, nejvíce asi oceňuji to, že děti při podobném typu pořadu nejen mají příležitost si procvičit angličtinu, ale zejména si odbourávají do budoucna blok cizí jazyk aktivně používat (což už se nyní v MŠ projevilo, protože na Vaše představení vzpomínaly děti "po anglicku").

MŠ Kampanova

Nejvíce se dětem líbily převleky, lišák a tanečky. Bylo to hodně hudební, což je fajn, to mají děti rády. 

MŠ Mateřídouška

Celkově máme rádi ukazovací písně nebo písně s tancem - děti na to velmi dobře reagují - písničky se nám líbily. Vystoupení na nás působilo dobře - pásmo bylo pěkně udělané, vše na sebe hezky navazovalo. 

Adriana Gajová ředitelka ZŠ Praskačka

Dopoledne s House of English bylo velmi zábavné a naučné. Hezkou formou - písněmi, hračkami byly děti seznamovány s anglickými slovy a jednoduchými větami. Výborně doplněno živou kapelou, kostýmy. Dopoledne bylo vhodné pro předškoláky a 1. třídu. Rádi se opět zúčastníme nějaké akce pořádané HOE. Využíváme lektorku na výuku anglického jazyka, dále pak dopoledne s rodilou mluvčí. Organizace a kvalita jazykové školy je na vysoké úrovni. 

Firma TURCK s.r.o.

Jazyková škola se zaměřuje na potřeby studentů (největší slabiny), ale obsahuje vše, přes gramatiku, konverzaci, výslovnost, zdokonalování slovní zásoby. Neřídíme se striktně podle učebnic, důraz kladen na komunikaci, používáme aktuálně mluvenou/používanou angličtinu na zajímavá témata. Během výuky vládne přátelská atmosféra a probíhá v tempu, které si sami stanovíme s lektorem. Lekce jsou vedeny v malých skupinkách studentů a přístup lektorů je profesionální a zábavný. Hranice mezi studenty a lektory je snad jen ve znalostech. Lektoři jsou vždy pozitivně naladěni, energičtí, připraveni i na nekomunikativní a méně pilné studenty.

Cílem výuky je tzv. se rozmluvit a posílit psanou komunikaci, hlavně v oblasti obchodní spolupráce, což se nám postupně úspěšně daří. Dále pak posílit sebevědomí všech našich studentů při běžné komunikaci se zahraničními kolegy, ve kterém jsme, dle našeho názoru, také úspěšní. S ohledem na naše zkušenosti vřele doporučujeme House of English všem studentů, kteří chtějí udělat pokrok v jazyku a zároveň se spolehnout na profesionalitu.

Barča 13 let

Je tu skvělá parta. Zlepšila jsem se ve čtení nahlas v angličtině a v anglické výslovnosti. Pomáhá mi zbavit se trémy. Díky dramaťáku se těším na každý pátek (a nejen proto, že bude víkend).

Tatínek dcera 8.ročník

Naším cílem a očekáváním bylo především, aby Klárka byla schopná aktivně používat jazyk při komunikaci a nebála se komunikovat v cizím prostředí. Toto se podle našeho názoru naplňuje a to díky komunikaci v malé skupině a s rodilým mluvčím, kdy je třeba být připraven okamžitě a častěji než v běžné výuce v ZŠ reagovat. Výuka Klárku baví i díky snaze o část výuky prováděnou zábavnější formou. Pozorujeme také poměrně výrazné zlepšení slovní zásoby. Empiricky pokroky sledujeme i účastí a slušných výsledků na různých soutěžích v AJ, kterých se účastní bez dalších speciálních příprav. 

 

Maminka dcera 5 let

Je super mít zpětnou vazbu a být v kontaktu. S Agátkou cvičíme, ale bohužel já anglicky nemluvím a přítel trochu. Snažíme se co nejvíce odposlouchat a procvičovat slovíčka. Je ale pravda, že se učíme i my a je to jen ku prospěchu Na anglický tábor ji přihlásím.

 

M.N. paní učitelka

Ráda bych Vám touto formou poděkovala za úžasný týden, který syn zažil na Vašem příměstském táboře. Byl úplně nadšený po všech stránkách. Sešla se výborná skupinka dětí, děti měly úžasnou vedoucí - Američanku a syn byl nadšený, že celý týden mohl komunikovat pouze v angličtině. Všichni dospěláci, kteří se na táboře vyskytovali, byli milí, vstřícní a příjemní. Syn si jako velký gurmán velmi pochvaloval i stravování. Hned po prvním dnu - a poté i po všech následujících - spontánně povídal a byl moc spokojený. Ještě jednou děkuji a přeji spoustu elánu do dalších počinů.

H.M. maminka 5 leté dcerky

Ráda bych poděkovala za konání příměstského tábora, který se konal od 20. - 24. 8. 2018. Dcera si tábor užívala od prvního dne. Prostředí bylo velmi příjemné a každý den se vracela naprosto nadšená a s novými  zážitky. Radost a spokojenost dítěte a navíc angličtina s rodilým mluvčím je důvod, proč bych dceru neváhala přihlásit opět.

Z.H. paní učitelka v MŠ

Zúčastnila jsem se kurzu pro učitele a lektory anglického jazyka a byla jsem velmi překvapena. Po celou dobu kurzu panovala příjemná, veselá a zábavná atmosféra. Rozšířila jsem si vědomosti, dovednosti, nápady a zásobník o nové hry. Těším se, až vše vyzkoušíme s dětmi v naší mateřské škole.

R.V. paní učitelka na ZŠ

Přihlásila jsem se  na Kurz pro učitele , i když angličtinu neučím. Občas ale dojde na suplování a i pro svůj dobrý pocit a obohacení zkušeností v pokročilejším věku mě k tomu donutily. Chtěla jsem si utříbit seznam činností do hodin Aj na 1.stupni ZŠ, abych dokázala žáky zabavit. To vše 4-denní seminář splnil. Překvapila mne nízká účast, já osobně jsem raději přijela na 4 dny vkuse, protože jsem z cca 200km vzdálenosti.

Děkuji paní ředitelce Katině a paní asistentce Adélce za milý a vstřícný přístup, neustále usměvavé tváře po celé 4 dny. Přála bych Vám do budoucnosti lepší  prostory a technické vybavení. Moc mne mrzí, že nebydlím blíž, ihned bych se přihlásila do kurzu jako žák. Přeji hodně spokojených studentů. S pozdravem a obdivem R.V.

Anna studentka VŠ

Velice děkuji za možnost zúčastnit se kurzu Anglické chvilky. Mé očekávání bylo seznámit se s myšlením předškoláků a jak s nimi efektivně a zábavně pracovat, a to se také naplnilo. Naučila jsem se novým věcem a jsem obohacená o spoustu nápadů a triků. Kurz byl přínosný, lektorky byly milé a čas strávený zde považuji za velmi užitečný. Ještě jednou děkuji.

Paní K. maminka

Musím konstatovat, že díky Vašim kurzům je Pavel ve svém věku schopen se bez problémů domluvit i v Americe. (To je také důvod, proč jsem na Váš předchozí mail nereagovala - byli jsme v USA, cestovali jsme skoro 3 týdny od Kansasu až po Seatlle,... Byli jsme si pro dceru, která tam strávila rok na střední škole, z toho jsme 2 dny byli u její Host Family a Pavel neměl jediný problém se i s rodinou domluvit..)

Paní B. maminka

Kubovi se sobota moc líbila , nejvíce pak hry, těší se na příště .

Jakub Zelenka Jaguar Design

Ve 12-ti letech nebyla moje dcera schopná, se znalostmi ze základní školy, ani základní konverzace. Lekce s rodilým mluvčím v House of English navštěvuje zatím 6 měsíců (6 hodin měsíčně). Velmi rychle se dostala do stavu, kdy rozumí, a o mnoho lépe se vyjadřuje. Lektor je výborný, výuka zábavná a domluva lekcí naprosto perfektní. Všem můžu House of English jen doporučit.

T.M.

Povídání o Jihoafrické republice s Honor předčilo mé očekávání. Nejen, že bylo zabroušeno do všech oblastí, jak geografie, historie země, bohatství, tak popsány jednotlivé kmeny, žijící v této zemi, fauna a flóra atd.... Výklad byl provázen ukázkami africké tvorby, tanečních kreací, různých pokrmů. Závěrečný prostor pro dotazy byl z naší strany dostatečně vyčerpán. Honor je velmi fundovaná a sympatická osoba. Jsem ráda, že jsem se zúčastnila. T.M.

T.D.

Děkuji ještě jednou za zprostředkování  AJ s rodilým mluvčím - Honor byla velmi trpělivá, pozorná a přátelská. Pokud v srpnu přijede, dejte mně vědět... Nyní chodím na skupinovou AJ, pokud by byla podobná možnost pravidelně asi bych zvažoval tento způsob výuky. T.D.

Miluše

Cestování po Great Britain s Ebonni se mi velice líbilo. Připomnělo mi místa, která jsem již osobně poznala při pobytech v této zemi. Poznatky, které nám Ebonni sdělila mě opět obohatily. Dokonce i přestávka, doplněná šálkem čaje a ochutnávkou English crackers , byla vyplněná čilým rozhovorem. Na další cestovatelský večer se budu těšit. Děkuji a jsem s pozdravem.

Maminka manažerka

Dobrý večer, děkujeme za dnešní dopoledne. Hlavně za trpělivost a super přístup paní učitelky. Velké poděkování paní učitelce Lence a paní učitelce Adélce. Emmička je nadšená jak ze středeční angličtiny, tak z dnešního dopoledne. Všem o tom vypráví, zpívá si anglické písničky, které se naučila a těší se na další hodiny.

Kačka 12 let

Povídání o jižní Africe se mi líbilo, přineslo mi informace, jak tam lidé žijí a jak tancují. Naučila jsem se, jaké druhy lidí tam žijí (válečníci, mírumilovní ,...). Viděla jsem ukázku pozdravu v různých nářečích. Dozvěděla jsem se nové informace o životě tamních zvířat. Slyšela jsem africkou hymnu. Poznala jsem jižní část Afriky. Viděla jsem a zkusila si, jaké kreativní věci vyrábějí. Nyní již poznám vlajku jihoafrické republiky (JAR).

Miluše

Povídání o Jihoafrické republice s Honor předčilo mé očekávání. Nejen, že bylo zabroušeno do všech oblastí, jak geografie, historie země, bohatství, tak popsány jednotlivé kmeny, žijící v této zemi, fauna a flóra atd.... Výklad byl provázen ukázkami africké tvorby, tanečních kreací, různých pokrmů. Závěrečný prostor pro dotazy byl z naší strany dostatečně vyčerpán. Honor je velmi fundovaná a sympatická osoba. Jsem ráda, že jsem se zúčastnila.

Děkuji a příště nashledanou.

Anna studentka VŠ

Honor byla super, skvěle jsem jí rozuměla a prezentaci měla velice zajímavou a dobře připravenou. Povídání po odprezentování bylo hodně přínosné. Tak mě Honor inspirovala až se mi do JARu opravdu chce! :) Ještě jednou moc děkuji za skvělou přednášku.

Pavla

Prezentaci měla moc hezkou, perfektně zpracované, líbila se mi i krátká videa. Ve škole mě zeměpis nebavil a tohle je úžasný způsob, jak se s danou zemí seznámit. Také se mi líbí nabídka strávit s rodilákem den.

J.P.

Povídání o Maďarsku se mi moc líbilo. Jsem moc ráda, že je tu možnost jak se dozvědět něco zajímavého v angličtině a ještě si užít prima večer s příjemnými lidmi. V Hradci bohužel není moc možností jak si procvičovat angličtinu tímto způsobem. A proto nezbývá, než vám poděkovat za báječný nápad. Těším se na příště.

Š.V.

Viktorka navštěvuje kurzy v jazykové škole House of English již 4 roky a každoročně se také účastní příměstského tábora, který je veden vysoce kvalifikovanými lektory se skvělým přístupem k dětem. Vždy odchází s nadšením, novými poznatky, kamarády a jsou na ní vidět velké pokroky v komunikaci. Ve velmi pěkném areálu u kláštera s rodilými mluvčími si děti užijí týden anglické výuky, aniž by pociťovaly, že se vlastně učí. Mohu jen doporučit ostatním rodičům, kteří váhají, investice se stoprocentně vyplatí. Š.V.

Maminka syn 7.ročník

Pavel má bratrance žijícího na Maltě, který sice česky rozumí, ale mluvit česky mu dělá problém a tak spolu komunikovali bez problémů v angličtině. A pak ještě jeden příklad - když vyjede s oddílem sám na soustředění na ledovec, nemá jediný problém zařídit si, co potřebuje, dokonce (a jak mu všichni záviděli) "balil" na jaře i krásnou závodnici z Ruska :-).

D. M. účetní

Dcera dochází na výuku angličtiny H.O.E. velice ráda, již od začátku ji velmi zaujala a podnítila její pozornost a zvědavost. Na začátku jsme měli přání, aby se dcerka více rozmluvila a zvykla si na mluvu rodilého mluvčího, neboť cizincům nerozuměla. To se splnilo nadmíru. Zábavné soboty byly obohacené o výtvarnou stránku, a to také velice přínosně: barevné, veselé, anglické. Určitě jiná výtvarná práce než ve škole, nebo v ZUŠ. Dcerka měla z výtvorů velkou radost. Nezapomeneme na krásný strom života, veselý dýňový lampion nebo nádherné slunce s básničkou pro maminku v den matek. Jsem přesvědčena, že díky skvělému přístupu lektorů, zajímavé zvídavé formě a přesné pečlivé organizaci kurzů to bude pro ni velký přínos do života. V neposlední řadě si zde našla kamarády a líbilo se nám přátelské prostředí. Domnívám se, že kurzy se velice hodí i pro děti, které děti ve škole angličtina nebaví. Tady jsou vtaženi do děje, do anglického života. Jakmile začne děti jazyk víc bavit, půjde jim mnohem lépe.

I.P.

Anička začala chodit na zábavné soboty s angličtinou do House- of- English. Nejenže se tam setkávala se svými kamarády, vyráběla různé tématické věci (k Vánocům, k Velikonocům,atd.), ale naučila se vždy nějaké anglické písničky, nová slovíčka a to vše přirozeným, nenuceným způsobem. Ze zábavných sobot přešla automaticky na angličtinu ve skupině stejně starých dětí. Poslední dva roky chodí na angličtinu v House-of- English se svojí kamarádkou . Mají nejen českou lektorku, ale i rodilého mluvčího. Díky přístupu House-of-english ji angličtina baví natolik, že už po druhé si vyzkoušela úspěšně Cambridskou zkoušku.

M. K. PPS advokáti s.r.o.

Očekávala jsem, že si procvičím legal English a budu více schopná komunikovat s klienty a realita naplnila má očekávání .Jednodušeji komunikuji s klienty (převážně písemně), více rozumím anglicky psaným textům včetně smluv a soudních rozhodnutí.Doporučuji vyzkoušet.

Mgr. Marie Hutlová zástupkyně ředitele pro I. stupeň

Naší základní škole je jazykovou školou House of English nabízený již několik let kroužek anglického jazyka. Výuka probíhá od prvního ročníku. S výukou, výukovými metodami a přístupem lektorů k žákům v jednotlivých ročnících jsou spokojeni nejen žáci, ale i rodiče. Velice dobrá je i spolupráce s paní ředitelkou společnosti Mgr. Chalupovou.

H. F. paní učitelka na ZŠ

Minulý týden jsme měli tu čest přivítat na naší škole návštěvu - slečnu Honor z Jihoafrické republiky. Děti poprvé zkusili, jaké to je, když mohou používat pouze anglická slova. Hodily se ruce, nohy, tužka a papír, a nakonec si ale všichni porozuměli. Na semináři jsme měli možnost dozvědět se zajímavosti z JAR, vyzkoušeli jsme jeden z 22 dialektů, nechyběl ani taneček. Žasli jsme nad tím, že běžný obyvatel JAR mluví 3 jazyky, není výjimkou znalost 6ti cizích jazyků. Věříme, že u nás nebyla naposledy a uvidíme se při další příležitosti. Tímto děkujeme našemu partnerovi jazykové škole House od English za zprostředkování této události.

Tereza

V neděli jsem byla na přednášce o JAR a bylo to super! Líbil se ten nápad a hlavně to, že to bylo celé v anglickém jazyce. Celé to vlastně vyprávěla rodilá mluvčí, která se narodila přímo v tomto státě. Dobře jsem jí rozuměla a navíc jsme si nakonec mohli vyrobit svou vlastní masku a naučili se jihoafrický tanec.

M. H. lektor a student VŠ

Co se týče prezentace, byla velice zajímavá. Neměl jsem nikdy příležitost mluvit s nikým původem z JARu a tak se o této zemi dozvědět informace opravdu z "první ruky". Honor je navíc velmi příjemná a přátelská osoba s neobyčejně zajímavým životem. Takže prezentaci beru určitě jako veliký přínos a příjemný zážitek.

Kateřina maminka

Večer se mi moc líbil. Byla jsem ráda, že jsem sebou mohla vzít Anežku. Sice to pro ni bylo náročné, ale moc si ho užila, přidanou hodnotou byl pro ni fakt, že se s Ebonni zná, takže neměla ostych něco říct. Pro mě to byl další z příjemně strávených večerů, kdy jsem si mohla procvičit angličtinu, dozvěděla jsem se spoustu zajímavostí o životě ve Velké Británii, navíc ochutnala jejich místní speciality. Už se těším na další cestovatelský večer :-)

J.P.

Anglický večer se mi moc líbil. Ebonni byla skvělá, měla jsem strach, že nebudu rozumět, když je angličtina její rodný jazyk, ale mluvila moc pěkně a vyprávění bylo zajímavé. Těším se na další večer s angličtinou.

M. K.

Očekávala jsem, že si procvičím komunikaci v AJ a více budu schopna reagovat v případě, kdy budu AJ potřebovat v soukromém životě a realita naplnila má očekávání. Jsem více komunikativní, nebojím se komunikovat, udržuji si již nabyté znalosti AJ a tyto si i rozšiřuji. Pokud chcete získat zkušenosti s komunikací v AJ v ČR, doporučuji. M.K.

Jan Bednář vedoucí obchodního zastoupení

Do jazykové školy House od English jsem chodil více jak 3 roky a byl jsem nadmíru spokojen. Lektoři se vždy zajímali o to, v čem se potřebuji nejvíce zdokonalit a posunout. Oceňuji také individuální přístup ze strany lektorů, ať už českých nebo rodilých mluvčích, a majitelky paní Chalupové. Tuto jazykovou školu mohu doporučit komukoliv.

Iva V. spolumajitelka Restaurantu Vnuk

Kurzy angličtiny v House of English pro děti i dospělé jsou naprosto boží! Je znát, že v této jazykové škole lektory práce doopravdy baví! Prožitek a dril nám přináší efektivní výsledky. Za mě i mou dceru Aničku (9let) obrovská pochvala. Zábavná sobotní výuka pro děti v moderním prostředí je zpestřená kreativní tvorbou a vynikající svačinkou. S Aničkou se vždy moc těšíme na Anglický večer pro dospělé i studenty, který strávíme v "cizí zemi světa" a dozvíme se o ní vše co nás zajímá. Oceňuji výborný nápad jak skloubit kvalitní čas s rodinou a výukou angličtiny. Do House of English se moc rádi vracíme a prodlužujeme kurzy. Všem vřele doporučujeme jsou to profesionálové!

JUDr. Kateřina Perthenová advokátka

V současnosti navštěvují jazykovou školu House of English mé dvě dcery (10 a 14 let) a obě se na hodiny angličitny těší. Já jsem očekávala, že se budou v anglickém jazyce zlepšovat a budou tak i ve škole napřed, což se naplnilo. To, že jde z pohledu mých dcer o příjemně strávený čas s kvalitním vyučujícím, který podává látku zábavnou formou, je příjemný bonus. Proto mohu s klidným svědomím jazykovou školu House of English. paní Mgr. Katiny Chalupové doporučit.

Kontaktní informace

Jazyková škola H.O.E. s.r.o. (House of English)
Špitálská 182 a 193
500 03 Hradec Králové

IČO 01730126
DIČ CZ01730126

Telefon: +420 777 314 220
E-mail: info@house-of-english.cz