Reference

Maminka angličtina pro děti a studenty

Jsem nesmírně ráda, že děti samy chtějí pokračovat, ne že já je do něčeho nutím. Když jsem se jich zeptala, zda chtějí v House of English pokračovat, bez zaváhání křičely, že určitě ano. Což je super!

Není pro rodiče nic hezčího, než vozit děti na kroužek, na který se těší a navíc je v dnešní době tak potřeba. 

Navíc je úžasné vidět ty pokroky. Syn, který se s AJ u Vás setkal poprvé, doma z ničeho nic, ale v kontextu, řekne větu v angličtině, to se na sebe jen s manželem podíváme a koukáme s pusou otevřenou. Je to super, že nebudou mít ten blok, který mám já a už se ho asi nikdy nezbavím. A dcera nedávno přiběhla s radostí, že si v mobilu něco přeložila z angličtiny. 

 Mnohokrát děkujeme za to, co děláte a s jakou péčí se dětem věnujete.

Příští školní rok se budeme těšit. Přeji krásné léto, plné odpočinku, protože si ho zasloužíte.

Veronika E.angličtina pro dospělé

Jinak bych vám chtěla poděkovat za super strávené hodiny agličtiny. Celé ty dva roky jsem si užila. Poznala jsem nové lidi a Andreasovi klobouk dolů, že nás krásně učil a měl na nás trpělivost. 😎🤭 Máte skvělou školu a učitelé i lidé v ní jsou skvělí. ❤️

Maminka Pavlína angličtina pro děti a studenty

Mé děti chlapeček 6 let a holčička 9 let navštěvují kurzy House of English od září. Měly z kurzů obavy, protože jsou stydlivé a ne tak společenské, ale už po první hodině byly nadšené z velmi přátelského prostředí a hlavně, že je ve skupince méně dětí a vůbec prostředí školy na ně působí příznivě, velmi přirozeně a útulně. Chtěly by do této školy chodit každý den. Chtěla bych moc poděkovat lektorům, kteří jsou velmi ochotní, přizpůsobivý, ohleduplní, no prostě to s dětmi umí. Jsem nadšená i z členské sekce, že mám přehled, co se děti učí a výborné jsou i nápady v anglických chvilkách pro rodiče, kdy hravou formou mohu doma s dětmi procvičovat. I já se s nimi naučím nová slovíčka :-). Velice oceňuji vlastní tvorbu školy, jejich písničky a říkanky jsou jednoduché, chytlavé, úžasné. 

Velmi si cením vaší práce pro děti. Děkuji

Studentka Darjareference online výuka

Chtěla jsem Vás pochválit, protože jsem spokojená s celkovou organizací a výběrem lektora. Hodiny mě baví, cítím, že jsem se posunula vpřed a velice kladně hodnotím i to, že hodiny jsem si mohla přizpůsobit přesně podle mých časových možností. Moc děkuji a jsem ráda, že jsem zvolila právě Vaši jazykovou školu.

Maminka Honzy 10 letreference angličtina pro děti a studenty

House of English tábor je prostě boží! (Slovy našeho syna - 10 let) Je super každý den posílat dítě na příměstský tábor, na kterém je o něho stoprocentně postaráno a to po všech stránkách, syn si nemůže vynachválit skvělé obědy v restauraci, hromadné svačinky, super zábavu jako je celodenní tvoření, sportování a další venkovní aktivity s rodiláky i s českými lektory. Je bezva své dítě vozit někam, kam se těší a zároveň to pro něho má tak obrovský přínos. Děkuju! V létě se těšíme na viděnou!

Katka (maminka)reference příměstský tábor s angličtinou pro děti

Děkujeme za tábor. Děti chodily každý den nadšené a těší se na příští léto. Kromě skvělé příležitosti mluvit anglicky i s rodilými mluvčími, jim u vás moc chutnalo. Ještě jednou díky.

L.P. (tatínek)reference výuka angličtiny pro děti a studenty

Moc Vám děkujeme za roky příprav. Bylo to s Vámi skvělé a výsledek je opravdu vidět. Stálo to hodně úsilí na všech stranách a jsem opravdu rád, že Vám mohu upřímně poděkovat za výbornou spolupráci.

maminka Iva reference na Cool Saturday

Musím Vám zaslat zpětnou vazbu ohledně vaší Cool Saturday.
Není pro mne nic na světě kouzelnější než šťastné dítě. Když jsem vyzvedávala Maxe po vašem sobotním programu – celého od třpytek, plnou pusu svých perníčků se žlutou třpytivou hvězdou v ruce, musela jsem se od srdce zasmát, on… zeptala jsem se jaké to bylo tentokrát, a on na to, že by si fakt nemyslel, že mi řekne, že by tam nejradši ještě zůstal, protože to bylo super. A navíc tam měl Maxe, který byl fakt malý , ale že si dohromady skvěle rozuměli…
No není to paráda. Říkám bravo vaší práci a děkuji za to!!

Učitelka maminka 14 leté Aničky

Děkuji Vám i všem Vašim kolegům za skvěle zorganizovaný tábor, naše Anička si to s Vámi každý den moc užívala. Přeji Vám spoustu dalších spokojených dětí i rodičů.

Lenka Felcmanová učitelka

Z online výuky jsem nebyla nejdříve vůbec nadšená. Nedůvěřovala jsem počítači, nevěděla jsem, jak se Zoom ovládá. Postupem času jsem si zvykla. Systém kreditů, tj. postupné odečítání proběhlých hodin mi vyhovuje. S lektorkou se domlouvám na čase, který si před setkáním potvrdíme . Pokud se termín nehodí, domluvíme si nový. Po ukončení hodiny jen odpovím na mail a odsouhlasím proběhlou hodinu. Rozhodnutí přihlásit se na výuku cizího jazyka jsem dlouho odkládala. Je mi jasné, aby bylo učení efektivní, je potřeba pracovat si i samostatně na zadaných úkolech. Příjemné bylo zjištění, že mi pomáhá už jen pravidelné setkávání.

A ta největší přidaná hodnota pro mě? Po náročném dni v práci jsem doma ve svém pokoji, nestresuju se přejížděním do města, uvařím si svůj oblíbený čaj a na hodinu usedám rovnou z procházky po lese.  🌼

Lenka Felcmanová, učitelka

Anna Ř.reference výuka angličtiny pro dospělé

Od House of English jsem očekávala především přátelský a vstřícný přístup ve výuce angličtiny se zaměřením se na plynulost mluvení. Veškerá očekávání se nejen vyplnila, ale vzhledem ke skvělému přístupu lektorky byla předčena. Jsem ráda, že jsem se vydala právě touto cestou. Anna Ř.

Monika, 27 letreference online výuka

Na jazykovou školu House of English jsem narazila náhodně na webu. Jako projektovou manažerku mě naprosto zaujal kreditový systém online výuky. Vybrala jsem si na zkoušku balíček s rodilým mluvčím na 500 minut, ale už teď vím, že využiji dalších 1000 minut. Lektor je velice spolehlivý a flexibilní, využívám i 20 minutové lekce např. při cestě do práce, ve vlaku, kdy si jen tak 20 minut pohovoříme na určité téma, někdy se domluvíme i na 90 minut intenzivní výuky, zkrátka jak se mi to hodí. Online výuku House of English bych doporučila všem, kteří potřebují flexibilní přístup ať už ze soukromých či pracovních důvodů.

Tomáš Syrový marketingový poradce

Kreditový systém House of English mě velmi mile překvapil. Pro své dítě jsem sháněl doučování angličtiny, ale jsme časově vytíženi a díky čerpání minut z kreditu, si můžeme hodiny každý týden přizpůsobit tomu, jak potřebujeme. Nejprve jsme využili individuální hodiny, kdy lektor synovi vysvětlil látku, kterou probíral ve škole. Později se k nám připojili i dva synovi kamarádi. Kluky hodiny baví, pilují angličtinu, které ve škole mají teď málo a navíc mají občas hodiny s rodilým mluvčím, takže kromě gramatiky se i rozmlouvají, což je pro mě jako pro rodiče velmi důležité. Tomáš Syrový

Spokojení rodiče Syn 7. třída

Syn chodí do 7. třídy a čím déle je školní výuka na onlinu, tím více vnímáme, že angličtinu ve škole nezvládá. Na školní angličtině jich je ve třídě přes 20 a přes počítač z toho takhle nic nemá. Dali jsme ho do House of English na individuální hodiny a jsme příjemně překvapeni. Lektor se nám zcela přizpůsobuje, běžně máme hodiny jednou týdně, ale když má kluk před testem nebo si neví rady s úkolem, není problém mít hodiny i třikrát týdně. Syn takhle dohání látku, kterou ve škole nepochopil, trénuje slovíčka, i mluvení. Můžeme doporučit. R+T

Mgr. Alena Fôrstlováreference výuka angličtiny pro děti a studenty

Jazykovou školu House of English navštěvuje moje dcera 3.rokem. Začínala prezenčni výukou 2x týdně, která byla zaměřena hlavně na rozvoj komunikáce prostřednictvím rodilé mluvčí a později navštěvovala i gramatický kurz k přípravě na britské zkoušky. Metody a formy práce a přístup lektorů dceři plně vyhovuje a své znalosti úspěšně uplatňuje ve škole.

Vzhledem ke covidove situaci již od loňského roku využíváme online výuku, která plnohodnotně a plynule navázala na výuku prezenční a už jsme u ní i zůstali. S jazykovou školou jsme velice spokojeni, nadále budeme ve výuce pokračovat a nadále tuto školu doporučovat.

Mgr. Alena Fôrstlová, učitelka a matka dvanáctileté dcery

Tomáš Dušek

Chválím on-line lekce, jejich lektory, náplň a celkový průběh. Máte to vymakané a pečlivě připravené. Děti to baví a dělají pokroky. Překvapivě i náš Mates, i když to stojí hodně sil, hlavně lektory :-) Díky moc, palec nahoru. TD

Markéta lektorka angličtiny

Kurz byl skvělý, plný inspirativních ukázek a doporučení. Škoda, že je HK tak daleko, hned bych Vás využila pro své děti. Nejvíce mi pomohlo vidět celou hodinu na konci kurzu. Díky tomu jsem dostala představu o organizaci hodiny bez učebnice a sledu jednotlivých činností.

Nadšení rodiče žáčka Maxíčka ☺

Náš Max navštěvuje školu HOE druhým rokem a to díky doporučení, které pro mě bylo natolik zásadní, že i přesto, že Max začal mít AJ ve škole až od 3.třídy, tedy letos, jsem ho prostě přihlásil.

Díky systému, kterým se HOE odlišuje od striktně nastavených pravidel výuky ve školách jde syn rychle dopředu. Práce s rodilými mluvčími mi ukazuje výsledky především na našich společných dovolených, kdy můj malý syn si sám objedná večeři a mnoho dalšího, prostě mě nepotřebuje :-). Zkrátka, čím dříve se dítě začne učit a to především formou hry u těch nejmladších (z mé vlastní zkušenosti) je to jenom k jeho prospěchu a HOE to umí a umí to dobře.

Přístup jak k dětem, tak komunikace s rodiči, spoustu dalších aktivit nad rámec, prostě bomba, palec nahoru…jen tak dál."

Alena Nosková

Naprostá spokojenost :-)
Profesionální přístup a promyšlený systém výuky, hravá a zábavná forma, maximální výsledky. Obě děti (10, 8) se už v zahraniční domluví v základních situacích - a hlavně se nebojí mluvit. K tomu určitě přispívá pravidelný kontakt s rodilými mluvčími v House of English... Díky, že existujete a představujete alternativu a doplněk k výuce jazyků na běžných školách :-) držím palce do další práce.

Markéta Gulyásová

Můj syn Míša navštěvuje HOE od svých tří let a já jako maminka nemůžu být pyšnejší, že díky vaši práci a především práci lektorů a rodilých mluvčích postupuje v angličtině neustále dopředu, zvládá konverzovat o nejrůznější tématech, jako by to byl jeho rodný jazyka. Dovoluji si tvrdit, že i díky tomu zvládá výuku AJ ve své škole bez přípravy a patří mezi nejlepší žáky. Vaše škola ho i perfektně připravila na Cambridge zkoušky a nesmím opomenout i  vaše zábavné soboty, ze kterých přišel pokaždé nadšený. Jste opravdu skvělí a je vidět, že do hodin a ostatních aktivit dáváte maximum.

Sabina Masáková maminka (angličtina pro děti - 2.ročník)

Vaše jazyková škola je mi velice sympatická a nese si skvělou pověst :)

Daniela Mullerová dcera 6.ročník

Dobrý den přeji, velmi děkujeme za úžasný přístup a velmi přínosný rok. Jsme nadšené a všude Vás chválíme. Jsme šťastné, že můžeme patřit mezi Váš kolektiv.

Maminka dcera 3.ročník

Jsme s Vaší školou velmi spokojeni, i dcera chodí ráda. Taky jsou vidět její pokroky v angličtině. Budeme pokračovat i nadále.

Katherine and Darren English Summer Camp Teachers

We spent an amazing week in Hradec Králové teaching the English summer camp. Katka and Adéla took great care of us with a really nice, clean apartment in the old town, good meals, and transportation back and forth to camp. They also supplied a wide range of materials and ideas for our class. The camp was held at a local convent with plenty of outdoor space for games and activities. It was great watching the children build confidence through the week with their English speaking skills. The actual teaching part was challenging as the students possessed a wide range of fluency in English. Therefore we had to be creative with our lesson plans in order to keep everybody’s attention. This made their progress with learning the language very rewarding. The city itself was a lot of fun to explore and learn about Czech history. If you’re looking for a great experience in the Czech Republic this is it!

MŠ Mateřídouška

Předem přijměte mé poděkování za program, který jste pro naše děti připravili. Dětem se pořad líbil, nejvíce je zaujala hezká hudba, písničky, tancování, barevná kapela, kulisy, maska lišáka, obrázky, plyšová zvířátka a možnost manipulace s nimi, celkově bych řekla, že je zaujalo vše, co jim připadalo legrační (oblečení muzikantů, vtipné chování pana Paula, hledání pana Smartieho, cvičení při písničkách). Všichni (opravdu všichni!) říkali, že všemu rozuměli, protože umí anglicky (!), v textech Vašich písní se vcelku orientovaly (za jejich výběr a způsob podání máte velké plus). Písně i tancování byly báječné, dospělých, kteří při tom dětem pomáhali, dostatek, takže se všichni cítili součástí představení, bavily mě zejména Vaše barevné kostýmy a svěží rytmické písně a jejich pohybový doprovod, nejvíce asi oceňuji to, že děti při podobném typu pořadu nejen mají příležitost si procvičit angličtinu, ale zejména si odbourávají do budoucna blok cizí jazyk aktivně používat (což už se nyní v MŠ projevilo, protože na Vaše představení vzpomínaly děti "po anglicku").

MŠ Kampanova

Nejvíce se dětem líbily převleky, lišák a tanečky. Bylo to hodně hudební, což je fajn, to mají děti rády. 

MŠ Mateřídouška

Celkově máme rádi ukazovací písně nebo písně s tancem - děti na to velmi dobře reagují - písničky se nám líbily. Vystoupení na nás působilo dobře - pásmo bylo pěkně udělané, vše na sebe hezky navazovalo. 

Adriana Gajová ředitelka ZŠ Praskačka

Dopoledne s House of English bylo velmi zábavné a naučné. Hezkou formou - písněmi, hračkami byly děti seznamovány s anglickými slovy a jednoduchými větami. Výborně doplněno živou kapelou, kostýmy. Dopoledne bylo vhodné pro předškoláky a 1. třídu. Rádi se opět zúčastníme nějaké akce pořádané HOE. Využíváme lektorku na výuku anglického jazyka, dále pak dopoledne s rodilou mluvčí. Organizace a kvalita jazykové školy je na vysoké úrovni. 

Firma TURCK s.r.o.

Jazyková škola se zaměřuje na potřeby studentů (největší slabiny), ale obsahuje vše, přes gramatiku, konverzaci, výslovnost, zdokonalování slovní zásoby. Neřídíme se striktně podle učebnic, důraz kladen na komunikaci, používáme aktuálně mluvenou/používanou angličtinu na zajímavá témata. Během výuky vládne přátelská atmosféra a probíhá v tempu, které si sami stanovíme s lektorem. Lekce jsou vedeny v malých skupinkách studentů a přístup lektorů je profesionální a zábavný. Hranice mezi studenty a lektory je snad jen ve znalostech. Lektoři jsou vždy pozitivně naladěni, energičtí, připraveni i na nekomunikativní a méně pilné studenty.

Cílem výuky je tzv. se rozmluvit a posílit psanou komunikaci, hlavně v oblasti obchodní spolupráce, což se nám postupně úspěšně daří. Dále pak posílit sebevědomí všech našich studentů při běžné komunikaci se zahraničními kolegy, ve kterém jsme, dle našeho názoru, také úspěšní. S ohledem na naše zkušenosti vřele doporučujeme House of English všem studentů, kteří chtějí udělat pokrok v jazyku a zároveň se spolehnout na profesionalitu.

Barča 13 let

Je tu skvělá parta. Zlepšila jsem se ve čtení nahlas v angličtině a v anglické výslovnosti. Pomáhá mi zbavit se trémy. Díky dramaťáku se těším na každý pátek (a nejen proto, že bude víkend).

Tatínek dcera 8.ročník

Naším cílem a očekáváním bylo především, aby Klárka byla schopná aktivně používat jazyk při komunikaci a nebála se komunikovat v cizím prostředí. Toto se podle našeho názoru naplňuje a to díky komunikaci v malé skupině a s rodilým mluvčím, kdy je třeba být připraven okamžitě a častěji než v běžné výuce v ZŠ reagovat. Výuka Klárku baví i díky snaze o část výuky prováděnou zábavnější formou. Pozorujeme také poměrně výrazné zlepšení slovní zásoby. Empiricky pokroky sledujeme i účastí a slušných výsledků na různých soutěžích v AJ, kterých se účastní bez dalších speciálních příprav. 

 

M.N. paní učitelka

Ráda bych Vám touto formou poděkovala za úžasný týden, který syn zažil na Vašem příměstském táboře. Byl úplně nadšený po všech stránkách. Sešla se výborná skupinka dětí, děti měly úžasnou vedoucí - Američanku a syn byl nadšený, že celý týden mohl komunikovat pouze v angličtině. Všichni dospěláci, kteří se na táboře vyskytovali, byli milí, vstřícní a příjemní. Syn si jako velký gurmán velmi pochvaloval i stravování. Hned po prvním dnu - a poté i po všech následujících - spontánně povídal a byl moc spokojený. Ještě jednou děkuji a přeji spoustu elánu do dalších počinů.

H.M. maminka 5 leté dcerky

Ráda bych poděkovala za konání příměstského tábora, který se konal od 20. - 24. 8. 2018. Dcera si tábor užívala od prvního dne. Prostředí bylo velmi příjemné a každý den se vracela naprosto nadšená a s novými  zážitky. Radost a spokojenost dítěte a navíc angličtina s rodilým mluvčím je důvod, proč bych dceru neváhala přihlásit opět.

Z.H. paní učitelka v MŠ

Zúčastnila jsem se kurzu pro učitele a lektory anglického jazyka a byla jsem velmi překvapena. Po celou dobu kurzu panovala příjemná, veselá a zábavná atmosféra. Rozšířila jsem si vědomosti, dovednosti, nápady a zásobník o nové hry. Těším se, až vše vyzkoušíme s dětmi v naší mateřské škole.

R.V. paní učitelka na ZŠ

Přihlásila jsem se  na Kurz pro učitele , i když angličtinu neučím. Občas ale dojde na suplování a i pro svůj dobrý pocit a obohacení zkušeností v pokročilejším věku mě k tomu donutily. Chtěla jsem si utříbit seznam činností do hodin Aj na 1.stupni ZŠ, abych dokázala žáky zabavit. To vše 4-denní seminář splnil. Překvapila mne nízká účast, já osobně jsem raději přijela na 4 dny vkuse, protože jsem z cca 200km vzdálenosti.

Děkuji paní ředitelce Katině a paní asistentce Adélce za milý a vstřícný přístup, neustále usměvavé tváře po celé 4 dny. Přála bych Vám do budoucnosti lepší  prostory a technické vybavení. Moc mne mrzí, že nebydlím blíž, ihned bych se přihlásila do kurzu jako žák. Přeji hodně spokojených studentů. S pozdravem a obdivem R.V.

Anna studentka VŠ

Velice děkuji za možnost zúčastnit se kurzu Anglické chvilky. Mé očekávání bylo seznámit se s myšlením předškoláků a jak s nimi efektivně a zábavně pracovat, a to se také naplnilo. Naučila jsem se novým věcem a jsem obohacená o spoustu nápadů a triků. Kurz byl přínosný, lektorky byly milé a čas strávený zde považuji za velmi užitečný. Ještě jednou děkuji.

Paní K. maminka

Musím konstatovat, že díky Vašim kurzům je Pavel ve svém věku schopen se bez problémů domluvit i v Americe. (To je také důvod, proč jsem na Váš předchozí mail nereagovala - byli jsme v USA, cestovali jsme skoro 3 týdny od Kansasu až po Seatlle,... Byli jsme si pro dceru, která tam strávila rok na střední škole, z toho jsme 2 dny byli u její Host Family a Pavel neměl jediný problém se i s rodinou domluvit..)

Paní B. maminka

Kubovi se sobota moc líbila , nejvíce pak hry, těší se na příště .

Jakub Zelenka Jaguar Design

Ve 12-ti letech nebyla moje dcera schopná, se znalostmi ze základní školy, ani základní konverzace. Lekce s rodilým mluvčím v House of English navštěvuje zatím 6 měsíců (6 hodin měsíčně). Velmi rychle se dostala do stavu, kdy rozumí, a o mnoho lépe se vyjadřuje. Lektor je výborný, výuka zábavná a domluva lekcí naprosto perfektní. Všem můžu House of English jen doporučit.

T.M.

Povídání o Jihoafrické republice s Honor předčilo mé očekávání. Nejen, že bylo zabroušeno do všech oblastí, jak geografie, historie země, bohatství, tak popsány jednotlivé kmeny, žijící v této zemi, fauna a flóra atd.... Výklad byl provázen ukázkami africké tvorby, tanečních kreací, různých pokrmů. Závěrečný prostor pro dotazy byl z naší strany dostatečně vyčerpán. Honor je velmi fundovaná a sympatická osoba. Jsem ráda, že jsem se zúčastnila. T.M.

T.D.

Děkuji ještě jednou za zprostředkování  AJ s rodilým mluvčím - Honor byla velmi trpělivá, pozorná a přátelská. Pokud v srpnu přijede, dejte mně vědět... Nyní chodím na skupinovou AJ, pokud by byla podobná možnost pravidelně asi bych zvažoval tento způsob výuky. T.D.

Miluše

Cestování po Great Britain s Ebonni se mi velice líbilo. Připomnělo mi místa, která jsem již osobně poznala při pobytech v této zemi. Poznatky, které nám Ebonni sdělila mě opět obohatily. Dokonce i přestávka, doplněná šálkem čaje a ochutnávkou English crackers , byla vyplněná čilým rozhovorem. Na další cestovatelský večer se budu těšit. Děkuji a jsem s pozdravem.

Maminka manažerka

Dobrý večer, děkujeme za dnešní dopoledne. Hlavně za trpělivost a super přístup paní učitelky. Velké poděkování paní učitelce Lence a paní učitelce Adélce. Emmička je nadšená jak ze středeční angličtiny, tak z dnešního dopoledne. Všem o tom vypráví, zpívá si anglické písničky, které se naučila a těší se na další hodiny.

Kačka 12 let

Povídání o jižní Africe se mi líbilo, přineslo mi informace, jak tam lidé žijí a jak tancují. Naučila jsem se, jaké druhy lidí tam žijí (válečníci, mírumilovní ,...). Viděla jsem ukázku pozdravu v různých nářečích. Dozvěděla jsem se nové informace o životě tamních zvířat. Slyšela jsem africkou hymnu. Poznala jsem jižní část Afriky. Viděla jsem a zkusila si, jaké kreativní věci vyrábějí. Nyní již poznám vlajku jihoafrické republiky (JAR).

Miluše

Povídání o Jihoafrické republice s Honor předčilo mé očekávání. Nejen, že bylo zabroušeno do všech oblastí, jak geografie, historie země, bohatství, tak popsány jednotlivé kmeny, žijící v této zemi, fauna a flóra atd.... Výklad byl provázen ukázkami africké tvorby, tanečních kreací, různých pokrmů. Závěrečný prostor pro dotazy byl z naší strany dostatečně vyčerpán. Honor je velmi fundovaná a sympatická osoba. Jsem ráda, že jsem se zúčastnila.

Děkuji a příště nashledanou.

Anna studentka VŠ

Honor byla super, skvěle jsem jí rozuměla a prezentaci měla velice zajímavou a dobře připravenou. Povídání po odprezentování bylo hodně přínosné. Tak mě Honor inspirovala až se mi do JARu opravdu chce! :) Ještě jednou moc děkuji za skvělou přednášku.

Pavla

Prezentaci měla moc hezkou, perfektně zpracované, líbila se mi i krátká videa. Ve škole mě zeměpis nebavil a tohle je úžasný způsob, jak se s danou zemí seznámit. Také se mi líbí nabídka strávit s rodilákem den.

J.P.

Povídání o Maďarsku se mi moc líbilo. Jsem moc ráda, že je tu možnost jak se dozvědět něco zajímavého v angličtině a ještě si užít prima večer s příjemnými lidmi. V Hradci bohužel není moc možností jak si procvičovat angličtinu tímto způsobem. A proto nezbývá, než vám poděkovat za báječný nápad. Těším se na příště.

Š.V.

Viktorka navštěvuje kurzy v jazykové škole House of English již 4 roky a každoročně se také účastní příměstského tábora, který je veden vysoce kvalifikovanými lektory se skvělým přístupem k dětem. Vždy odchází s nadšením, novými poznatky, kamarády a jsou na ní vidět velké pokroky v komunikaci. Ve velmi pěkném areálu u kláštera s rodilými mluvčími si děti užijí týden anglické výuky, aniž by pociťovaly, že se vlastně učí. Mohu jen doporučit ostatním rodičům, kteří váhají, investice se stoprocentně vyplatí. Š.V.

Maminka syn 7.ročník

Pavel má bratrance žijícího na Maltě, který sice česky rozumí, ale mluvit česky mu dělá problém a tak spolu komunikovali bez problémů v angličtině. A pak ještě jeden příklad - když vyjede s oddílem sám na soustředění na ledovec, nemá jediný problém zařídit si, co potřebuje, dokonce (a jak mu všichni záviděli) "balil" na jaře i krásnou závodnici z Ruska :-).

D. M. účetní

Dcera dochází na výuku angličtiny H.O.E. velice ráda, již od začátku ji velmi zaujala a podnítila její pozornost a zvědavost. Na začátku jsme měli přání, aby se dcerka více rozmluvila a zvykla si na mluvu rodilého mluvčího, neboť cizincům nerozuměla. To se splnilo nadmíru. Zábavné soboty byly obohacené o výtvarnou stránku, a to také velice přínosně: barevné, veselé, anglické. Určitě jiná výtvarná práce než ve škole, nebo v ZUŠ. Dcerka měla z výtvorů velkou radost. Nezapomeneme na krásný strom života, veselý dýňový lampion nebo nádherné slunce s básničkou pro maminku v den matek. Jsem přesvědčena, že díky skvělému přístupu lektorů, zajímavé zvídavé formě a přesné pečlivé organizaci kurzů to bude pro ni velký přínos do života. V neposlední řadě si zde našla kamarády a líbilo se nám přátelské prostředí. Domnívám se, že kurzy se velice hodí i pro děti, které děti ve škole angličtina nebaví. Tady jsou vtaženi do děje, do anglického života. Jakmile začne děti jazyk víc bavit, půjde jim mnohem lépe.

I.P.

Anička začala chodit na zábavné soboty s angličtinou do House- of- English. Nejenže se tam setkávala se svými kamarády, vyráběla různé tématické věci (k Vánocům, k Velikonocům,atd.), ale naučila se vždy nějaké anglické písničky, nová slovíčka a to vše přirozeným, nenuceným způsobem. Ze zábavných sobot přešla automaticky na angličtinu ve skupině stejně starých dětí. Poslední dva roky chodí na angličtinu v House-of- English se svojí kamarádkou . Mají nejen českou lektorku, ale i rodilého mluvčího. Díky přístupu House-of-english ji angličtina baví natolik, že už po druhé si vyzkoušela úspěšně Cambridskou zkoušku.

M. K. PPS advokáti s.r.o.

Očekávala jsem, že si procvičím legal English a budu více schopná komunikovat s klienty a realita naplnila má očekávání .Jednodušeji komunikuji s klienty (převážně písemně), více rozumím anglicky psaným textům včetně smluv a soudních rozhodnutí.Doporučuji vyzkoušet.

Mgr. Marie Hutlová zástupkyně ředitele pro I. stupeň

Naší základní škole je jazykovou školou House of English nabízený již několik let kroužek anglického jazyka. Výuka probíhá od prvního ročníku. S výukou, výukovými metodami a přístupem lektorů k žákům v jednotlivých ročnících jsou spokojeni nejen žáci, ale i rodiče. Velice dobrá je i spolupráce s paní ředitelkou společnosti Mgr. Chalupovou.

H. F. paní učitelka na ZŠ

Minulý týden jsme měli tu čest přivítat na naší škole návštěvu - slečnu Honor z Jihoafrické republiky. Děti poprvé zkusili, jaké to je, když mohou používat pouze anglická slova. Hodily se ruce, nohy, tužka a papír, a nakonec si ale všichni porozuměli. Na semináři jsme měli možnost dozvědět se zajímavosti z JAR, vyzkoušeli jsme jeden z 22 dialektů, nechyběl ani taneček. Žasli jsme nad tím, že běžný obyvatel JAR mluví 3 jazyky, není výjimkou znalost 6ti cizích jazyků. Věříme, že u nás nebyla naposledy a uvidíme se při další příležitosti. Tímto děkujeme našemu partnerovi jazykové škole House od English za zprostředkování této události.

Tereza

V neděli jsem byla na přednášce o JAR a bylo to super! Líbil se ten nápad a hlavně to, že to bylo celé v anglickém jazyce. Celé to vlastně vyprávěla rodilá mluvčí, která se narodila přímo v tomto státě. Dobře jsem jí rozuměla a navíc jsme si nakonec mohli vyrobit svou vlastní masku a naučili se jihoafrický tanec.

M. H. lektor a student VŠ

Co se týče prezentace, byla velice zajímavá. Neměl jsem nikdy příležitost mluvit s nikým původem z JARu a tak se o této zemi dozvědět informace opravdu z "první ruky". Honor je navíc velmi příjemná a přátelská osoba s neobyčejně zajímavým životem. Takže prezentaci beru určitě jako veliký přínos a příjemný zážitek.

Kateřina maminka

Večer se mi moc líbil. Byla jsem ráda, že jsem sebou mohla vzít Anežku. Sice to pro ni bylo náročné, ale moc si ho užila, přidanou hodnotou byl pro ni fakt, že se s Ebonni zná, takže neměla ostych něco říct. Pro mě to byl další z příjemně strávených večerů, kdy jsem si mohla procvičit angličtinu, dozvěděla jsem se spoustu zajímavostí o životě ve Velké Británii, navíc ochutnala jejich místní speciality. Už se těším na další cestovatelský večer :-)

J.P.

Anglický večer se mi moc líbil. Ebonni byla skvělá, měla jsem strach, že nebudu rozumět, když je angličtina její rodný jazyk, ale mluvila moc pěkně a vyprávění bylo zajímavé. Těším se na další večer s angličtinou.

M. K.

Očekávala jsem, že si procvičím komunikaci v AJ a více budu schopna reagovat v případě, kdy budu AJ potřebovat v soukromém životě a realita naplnila má očekávání. Jsem více komunikativní, nebojím se komunikovat, udržuji si již nabyté znalosti AJ a tyto si i rozšiřuji. Pokud chcete získat zkušenosti s komunikací v AJ v ČR, doporučuji. M.K.

Jan Bednář vedoucí obchodního zastoupení

Do jazykové školy House od English jsem chodil více jak 3 roky a byl jsem nadmíru spokojen. Lektoři se vždy zajímali o to, v čem se potřebuji nejvíce zdokonalit a posunout. Oceňuji také individuální přístup ze strany lektorů, ať už českých nebo rodilých mluvčích, a majitelky paní Chalupové. Tuto jazykovou školu mohu doporučit komukoliv.

Iva V. spolumajitelka Restaurantu Vnuk

Kurzy angličtiny v House of English pro děti i dospělé jsou naprosto boží! Je znát, že v této jazykové škole lektory práce doopravdy baví! Prožitek a dril nám přináší efektivní výsledky. Za mě i mou dceru Aničku (9let) obrovská pochvala. Zábavná sobotní výuka pro děti v moderním prostředí je zpestřená kreativní tvorbou a vynikající svačinkou. S Aničkou se vždy moc těšíme na Anglický večer pro dospělé i studenty, který strávíme v "cizí zemi světa" a dozvíme se o ní vše co nás zajímá. Oceňuji výborný nápad jak skloubit kvalitní čas s rodinou a výukou angličtiny. Do House of English se moc rádi vracíme a prodlužujeme kurzy. Všem vřele doporučujeme jsou to profesionálové!

JUDr. Kateřina Perthenová advokátka

V současnosti navštěvují jazykovou školu House of English mé dvě dcery (10 a 14 let) a obě se na hodiny angličitny těší. Já jsem očekávala, že se budou v anglickém jazyce zlepšovat a budou tak i ve škole napřed, což se naplnilo. To, že jde z pohledu mých dcer o příjemně strávený čas s kvalitním vyučujícím, který podává látku zábavnou formou, je příjemný bonus. Proto mohu s klidným svědomím jazykovou školu House of English. paní Mgr. Katiny Chalupové doporučit.

Kontaktní informace

Jazyková škola H.O.E. s.r.o. (House of English)
Učebny: Wonkova 340, Hradec Králové
Sídlo: Zelená 764, 500 04 Hradec Králové
Do obchodního rejstříku zapsána u Krajského soudu v Hradci Králové dne 4.června 2013, oddíl C, vložka 32301.

IČO 01730126

Obecné informace:

Mgr. Katina Chalupová

ředitelka jazykové školy

Telefon: +420 777 314 220

E-mail: info@house-of-english.cz

Informace o kurzech pro předškoláky a první stupeň, informace k online kurzům:

Bc. Adéla Vejvodová

zástupkyně ředitelky

Telefon: +420 774 981 600

E-mail: adela@house-of-english.cz

Informace o kurzech pro druhý stupeň, SŠ, dospělé a firmy:

Mgr. Věra Pohlová

PR Manager and Course Coordinator II

Telefon: +420 774 225 855 

E-mail: verka@house-of-english.cz