Cestovatelské večery s angličtinou

Hravě a zábavně

V průběhu večera se dozvíte nové věci, ochutnáte místní specialitu, můžete si zatancovat nebo si poslechnout originální písničky. Zahrajete si vědomostní hru. Zapojte se sami podle chuti a nálady!

Rodilý mluvčí

120 minut interaktivního povídání v angličtině s rodilým mluvčím z dané země. Angličtina je pouze prostředkem k získání nových informací.

Ochutnávka

Rodilý mluvčí pro Vás připraví typický nápoj a pochutinu z jejich země. Někdy musíte uhodnout, co to vlastně je.

Co nás čeká?

Osobní fotografie, předměty, hudba, videa z daných zemí a spousta vyprávění přímo od rodilých mluvčí. Zjistěte, jak se dostali do České republiky, co si o nás myslíte, jak jim chutná české jídlo, prostě, zeptejte se na cokoliv! Skrze angličtinu, která pojí celý svět!

Pravidelnost

Vždy ve středu večer od 18:00-20:00.

Pro začátečníky i pokročilé

Můžete jen poslouchat nebo se aktivně zapojit. To je zcela na Vás.

Reference

T.M.

Povídání o Jihoafrické republice s Honor předčilo mé očekávání. Nejen, že bylo zabroušeno do všech oblastí, jak geografie, historie země, bohatství, tak popsány jednotlivé kmeny, žijící v této zemi, fauna a flóra atd.... Výklad byl provázen ukázkami africké tvorby, tanečních kreací, různých pokrmů. Závěrečný prostor pro dotazy byl z naší strany dostatečně vyčerpán. Honor je velmi fundovaná a sympatická osoba. Jsem ráda, že jsem se zúčastnila. T.M.

Miluše

Cestování po Great Britain s Ebonni se mi velice líbilo. Připomnělo mi místa, která jsem již osobně poznala při pobytech v této zemi. Poznatky, které nám Ebonni sdělila mě opět obohatily. Dokonce i přestávka, doplněná šálkem čaje a ochutnávkou English crackers , byla vyplněná čilým rozhovorem. Na další cestovatelský večer se budu těšit. Děkuji a jsem s pozdravem.

Kačka 12 let

Povídání o jižní Africe se mi líbilo, přineslo mi informace, jak tam lidé žijí a jak tancují. Naučila jsem se, jaké druhy lidí tam žijí (válečníci, mírumilovní ,...). Viděla jsem ukázku pozdravu v různých nářečích. Dozvěděla jsem se nové informace o životě tamních zvířat. Slyšela jsem africkou hymnu. Poznala jsem jižní část Afriky. Viděla jsem a zkusila si, jaké kreativní věci vyrábějí. Nyní již poznám vlajku jihoafrické republiky (JAR).

Miluše

Povídání o Jihoafrické republice s Honor předčilo mé očekávání. Nejen, že bylo zabroušeno do všech oblastí, jak geografie, historie země, bohatství, tak popsány jednotlivé kmeny, žijící v této zemi, fauna a flóra atd.... Výklad byl provázen ukázkami africké tvorby, tanečních kreací, různých pokrmů. Závěrečný prostor pro dotazy byl z naší strany dostatečně vyčerpán. Honor je velmi fundovaná a sympatická osoba. Jsem ráda, že jsem se zúčastnila.

Děkuji a příště nashledanou.

Anna studentka VŠ

Honor byla super, skvěle jsem jí rozuměla a prezentaci měla velice zajímavou a dobře připravenou. Povídání po odprezentování bylo hodně přínosné. Tak mě Honor inspirovala až se mi do JARu opravdu chce! :) Ještě jednou moc děkuji za skvělou přednášku.

Pavla

Prezentaci měla moc hezkou, perfektně zpracované, líbila se mi i krátká videa. Ve škole mě zeměpis nebavil a tohle je úžasný způsob, jak se s danou zemí seznámit. Také se mi líbí nabídka strávit s rodilákem den.

J.P.

Povídání o Maďarsku se mi moc líbilo. Jsem moc ráda, že je tu možnost jak se dozvědět něco zajímavého v angličtině a ještě si užít prima večer s příjemnými lidmi. V Hradci bohužel není moc možností jak si procvičovat angličtinu tímto způsobem. A proto nezbývá, než vám poděkovat za báječný nápad. Těším se na příště.

H. F. paní učitelka na ZŠ

Minulý týden jsme měli tu čest přivítat na naší škole návštěvu - slečnu Honor z Jihoafrické republiky. Děti poprvé zkusili, jaké to je, když mohou používat pouze anglická slova. Hodily se ruce, nohy, tužka a papír, a nakonec si ale všichni porozuměli. Na semináři jsme měli možnost dozvědět se zajímavosti z JAR, vyzkoušeli jsme jeden z 22 dialektů, nechyběl ani taneček. Žasli jsme nad tím, že běžný obyvatel JAR mluví 3 jazyky, není výjimkou znalost 6ti cizích jazyků. Věříme, že u nás nebyla naposledy a uvidíme se při další příležitosti. Tímto děkujeme našemu partnerovi jazykové škole House od English za zprostředkování této události.

Tereza

V neděli jsem byla na přednášce o JAR a bylo to super! Líbil se ten nápad a hlavně to, že to bylo celé v anglickém jazyce. Celé to vlastně vyprávěla rodilá mluvčí, která se narodila přímo v tomto státě. Dobře jsem jí rozuměla a navíc jsme si nakonec mohli vyrobit svou vlastní masku a naučili se jihoafrický tanec.

M. H. lektor a student VŠ

Co se týče prezentace, byla velice zajímavá. Neměl jsem nikdy příležitost mluvit s nikým původem z JARu a tak se o této zemi dozvědět informace opravdu z "první ruky". Honor je navíc velmi příjemná a přátelská osoba s neobyčejně zajímavým životem. Takže prezentaci beru určitě jako veliký přínos a příjemný zážitek.

Kateřina maminka

Večer se mi moc líbil. Byla jsem ráda, že jsem sebou mohla vzít Anežku. Sice to pro ni bylo náročné, ale moc si ho užila, přidanou hodnotou byl pro ni fakt, že se s Ebonni zná, takže neměla ostych něco říct. Pro mě to byl další z příjemně strávených večerů, kdy jsem si mohla procvičit angličtinu, dozvěděla jsem se spoustu zajímavostí o životě ve Velké Británii, navíc ochutnala jejich místní speciality. Už se těším na další cestovatelský večer :-)

J.P.

Anglický večer se mi moc líbil. Ebonni byla skvělá, měla jsem strach, že nebudu rozumět, když je angličtina její rodný jazyk, ale mluvila moc pěkně a vyprávění bylo zajímavé. Těším se na další večer s angličtinou.

Iva V. spolumajitelka Restaurantu Vnuk

Kurzy angličtiny v House of English pro děti i dospělé jsou naprosto boží! Je znát, že v této jazykové škole lektory práce doopravdy baví! Prožitek a dril nám přináší efektivní výsledky. Za mě i mou dceru Aničku (9let) obrovská pochvala. Zábavná sobotní výuka pro děti v moderním prostředí je zpestřená kreativní tvorbou a vynikající svačinkou. S Aničkou se vždy moc těšíme na Anglický večer pro dospělé i studenty, který strávíme v "cizí zemi světa" a dozvíme se o ní vše co nás zajímá. Oceňuji výborný nápad jak skloubit kvalitní čas s rodinou a výukou angličtiny. Do House of English se moc rádi vracíme a prodlužujeme kurzy. Všem vřele doporučujeme jsou to profesionálové!

Všechny reference

Cestovatelské večery v angličtině

Kolumbie 16.10.2019 18:00 - 20:00

Přihláška

Velká Británie 27.11.2019 18:00 - 20:00

Přihláška

Zimbabwe 11.12.2019 18:00 - 20:00

Přihláška

Smartie's Travels - Smartieho Vánoce v Africe 12.2.2020 18:00 - 20:00

Cestovatelský večer, tentokrát v češtině
Procestujte se Smartiem Seychelly, Keňu a Tanzánii - pro všechny příznivce cestování (věkově neomezeno), cena 150 Kč / 2 hodiny interaktivního povídání v češtině.

Přihláška

USA 26.2.2020 18:00 - 20:00

Přihláška

Kanada 11.3.2020 18:00 - 20:00

Přihláška

Nigerie25.3.2020 18:00 - 20:00

Přihláška

Nový Zéland 27.5.2020 18:00 - 20:00

Přihláška

Cestovatelský večer v angličtině 390 Kč

- 2x 60 minut
- Rodilý mluvčí z dané země

- Výukové materiály
- Ochutnávka místního nápoje a speciality

Už stačí jen vyplnit přihlášku

Je třeba vyplnit jméno!
Je třeba vyplnit úroveň!
Je třeba vyplnit telefon!
Je třeba vyplnit email!
Neplatný vstup
Je třeba vybrat téma!
Je třeba vybrat způsob platby!
Je třeba souhlasit s obchodními podmínkami!
Neplatný vstup

Aktuality

Konec školního roku

30.6.2024

Školní rok 2023/2024 se blíží ke konci

Číst více

Letní příměstský tábor s angličtinou 2024

19.8. - 23.8. 2024

Přihlášky na příměstský tábor 2024 jsou v plném proudu. Chcete vědět víc?

Číst více

Děti, cizí jazyky a čínská medicína - jak pomoci dětem zvládnout angličtinu!

26.11.2024

Každé dítě potřebuje při učení cizích jazyků pomoci v něčem jiném.

Číst více

Kontaktní informace

Jazyková škola H.O.E. s.r.o. (House of English)
Učebny: Wonkova 340, Hradec Králové
Sídlo: Zelená 764, 500 04 Hradec Králové
Do obchodního rejstříku zapsána u Krajského soudu v Hradci Králové dne 4.června 2013, oddíl C, vložka 32301.

IČO 01730126

Obecné informace:

Mgr. Katina Chalupová

ředitelka jazykové školy

Telefon: +420 777 314 220

E-mail: info@house-of-english.cz

Informace o kurzech pro předškoláky a první stupeň, informace k online kurzům:

Bc. Adéla Vejvodová

zástupkyně ředitelky

Telefon: +420 774 981 600

E-mail: adela@house-of-english.cz

Informace o kurzech pro druhý stupeň, SŠ, dospělé a firmy:

Mgr. Věra Pohlová

PR Manager and Course Coordinator II

Telefon: +420 774 225 855 

E-mail: verka@house-of-english.cz